Współpraca


Z chęcią wejdziemy w kooperatywę z radiem i prasą. Jesteśmy gotowe pisać artykuły, słać Wam fotoreportaże ze świata lub krótkie nagrania z najbardziej magicznych miejsc, jakie uda nam się spotkać na trasie! Z przyjemnością będziemy dzielić się z innymi naszymi przeżyciami w zamian za wsparcie medialne.

Przetestujemy produkty  outdoorowe ale i te nieoutdoorowe też. W czasie naszej podróży będziemy w różnych strefach klimatycznych, będziemy na wielu pięknych kontynentach i w jeszcze piękniejszych krajach. Jeśli Wasza firma chciałaby mieć zdjęcia swoich produktów w najróżniejszych zakątkach globu – zapraszamy do współpracy!

Nowinki techniczne i inne rzeczy związane z technologią również możemy dla Państwa przetestować. Jeśli Waszej firmie zależy na opinii osób, które w temacie nowych technologii nie mają zbyt dużego pola do popisu – ekspertami nie jesteśmy, ale nie jesteśmy też w tym temacie całkiem nieobeznane.  Jeśli Wasza firma kieruje swój produkt do odbiorcy laika, a nie profesjonalisty i zależy Państwu na opinii zwykłego odbiorcy, to my jesteśmy idealne do testowania Waszych produktów.

Prócz zdjęć z produktem z różnych części świata możemy zaproponować również dodanie rzetelnej recenzji na naszym blogu oraz (jeśli będzie taka możliwość) na stronie producenta. Jesteśmy także otwarte na inne formy współpracy i bez problemu dopasujemy się do indywidualnych potrzeb Waszej firmy.

Jednocześnie w zakładce Napisz do nas, dajemy Wam możliwość skontaktowania się z nami.