Wsparcie


To właśnie tutaj chcemy opisać wszystkie osoby i firmy, które pomogą nam w czasie przygotowań do naszej wyprawy, a także podczas niej.

Wszystkich, którzy w tych chwilach wyciągną do nas pomocną rękę BEZINTERESOWNIE- wyobraźcie sobie, że w XXI wieku nadal tak można ;)…

Osoby, które wesprą nas w ramach crowdfundingu zostaną także przez nas opisane. W dodatku ( w zależności od przelanej kwoty) naszych darczyńców obdarowywać będziemy kartkami pocztowymi z dalekich krain, spersonalizowanymi zdjęciami i drobnymi upominkami z podróży.

Jeżeli będziemy mogły Wam pomóc w jakikolwiek sposób, z chęcią to zrobimy. Jeśli macie chęć podzielić się swoją wiedzą, pomysłem lub po prostu chcecie przejechać z nami kawałek świata, piszcie! Z pewnością odpiszemy!

Jak się okazuje, długie godziny spędzone na poszukiwaniu firm, które mogłyby nam pomóc i na rozsyłaniu do nich maili niestety nie należą do najbardziej owocnych. Większość naszych wiadomości pozostaje bez echa, ale my wychodzimy z założenia, że jeśli wyproszono nas drzwiami, to wejdziemy oknem. Uważamy, że nasza wyprawa będzie wartościowa nie tylko dla nas, ale także dla ludzi, których odwiedzimy, dlatego warto o nią walczyć, chociażby wirtualnie. Na szczęście zdarzają się dni, kiedy w skrzynce znajdujemy pozytywne wieści, pochodzą one od ludzi , których Wam zaprezentujemy i którzy zasługują na chwilę Waszej uwagi. To od nich otrzymujemy maile, w których popierają naszą inicjatywę i obiecują pomoc. Przyznamy, że w natłoku ciężkiej pracy jaką są przygotowania do tak dużej i jednocześnie niskobudżetowej podróży, te wiadomości są dla nas uskrzydlające i dają sporego  kopniaka w tyłek, motywującego do dalszych działań.

Dziękujemy!