Wsparcie od Greencom.pl


12642852_1679482802310089_5411319343831718739_nEvery company can be green to sztandarowe motto poznańskiej firmy Greencom, od której dostałyśmy w prezencie bawełniane worko-plecaki z naszym logo. Jesteśmy z tego powodu podwójnie szczęśliwe (i to nie dlatego, że jest nas dwie). Po pierwsze, nic tak nie cieszy człowieka jak dostanie wspaniałych prezentów, dzięki którym utwierdza się w przekonaniu, że początek podróży dookoła świata jest już coraz bliżej. Po drugie, firma Greencom zajmuje się tworzeniem produktów przyjaznych dla środowiska, a my naturę lubimy najbardziej na świecie i niezmiernie nam miło, że dostałyśmy właśnie od nich super-piękne worki, które już niedługo będą z nami przemierzać świat.

unnamed-2

Długo zastanawiałyśmy się nad tym jaki przyjemny dla oka a zarazem  użyteczny gadżet z naszym logo przydałby nam się najbardziej. Padło na wybór damskiej torebki, naszej wersji damskiej torebki (ani ja ani Aśka nie miałyśmy nigdy własnej, prawdziwej damskiej torebki, plecak, worek, bawełniana torba – jak najbardziej, ale jak można mieć przy sobie tylko torebkę? Tego nie ogarniam już 28. rok i chyba jeszcze długo nie ogarnę).  W każdym bądź razie, w czasie podróży nie będziemy chodzić przez cały czas z naszymi plecakami, a że nie planujemy  wielkich wyczynowych wędrówek, wspinaczek, biegów przełajowych i kilkudniowych marszy, więc stwierdziłyśmy, że taki bawełniany worek w zupełności nam wystarczy na krótkie spacery.

Jesteśmy obie z natury raczej niecierpliwe i już bardzo, ale to bardzo nie mogłyśmy się doczekać założenia cudnych prezentów. Nie wytrzymałyśmy do początku podróży i już zaczęłyśmy trochę wędrować z nowymi plecakami. Więc jakby co, to my już trochę jesteśmy w tej naszej drodze. Za co dziękujemy raz jeszcze firmie Greencom i dziękujemy też za to, że  sprawiliście nam dużo radości, jednocześnie podnosząc na duchu i motywując do dalszego działania.

dziekujemy