Etui na czytnik – inkBOOK


inkBOOK to polski odpowiednik zagranicznych firm tworzących czytniki e-booków oraz akcesoria im dedykowane. Obie wybrałyśmy czytniki tej marki i jesteśmy z nich bardzo zadowolone. Byłyśmy sceptycznie nastawione do czytania książek w wersji elektronicznej, ale powoli przekonujemy się do tego, że jest to bardzo fajne rozwiązanie. Magda już prawie  pogodziła się z tym, że pisanie, kreślenie i podkreślanie ekranu podczas czytania e-książek już nie przejdzie, ale sam komfort czytania jest naprawdę zadowalający.  Zwłaszcza jeśli jest się w drodze, bardzo długo w drodze, z 8 kilowym plecakiem… Tak, czytnik jest wtedy najdoskonalszym rozwiązaniem. My bez czytania książek nie wyobrażamy sobie miesiąca, dnia, życia – nie wyobrażamy sobie też podroży bez czytnika.

Czytniki książek kupiłyśmy sobie same, wybrałyśmy tą samą firmę oraz ten sam model. Wielką zaletą modelu inkBOOK Prime jest to, że ma podświetlany i dotykowy ekran, dostęp do Wi-Fi mnogość otwieranych formatów do czytania książek i bardzo długo działającą baterię, a do tego jest bardzo lekki i poręczny.

Ekipa z firmy inkBOOK sama zaoferowała podesłanie nam dwóch etui do naszych e-czytników. Dostałyśmy modele, które są użyteczne w podróży – umożliwiają nam ustawienie naszych czytników w pozycji stojącej – co pewnie czasem będzie bardzo praktyczne, by móc wygodnie czytać i przy tym nie trzymać czytnika w ręce. Prócz tego nasze etui są bardzo lekkie, ale doskonale chronią zarówno tył czytnika jak i jego delikatny ekran przed różnymi typami uszkodzeń.

IMG_0008

Całej ekipie inkBOOK chciałyśmy bardzo podziękować za wsparcie nas dwoma etui do naszych czytników. Dziękujemy również za miłe słowa i życzenia przed naszą wyprawą.

Dziękujemy za okazane nam wsparcie, w sposób poniżej.

dziekujemy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s