Zniżki – Tropiker


Tropiker to podróżniczy sklep specjalistyczny, który przed naszą wyprawą opuścił dla nas odczuwalnie swoje ceny, żebyśmy mogły cieszyć się przyjemnością nabywania – mydeł i żeli antybakteryjnych i innych kosmetyków maści wszelkiej, w tym MUGGA – postrach komarów po drugiej stronie Globu.

LRM_EXPORT_20170722_195816.jpg

W ich ofercie znajdziecie nie tylko kosmetyki przeciw owadom, czy też te chroniące przed tropikalnym słońcem – lista skarbów dostępnych na stronie jest na całe szczęście dość długa i można zaopatrzeć się we wszystkie nizbędne rzeczy przydatne w dalekie i ciepłe podróże.

Ci którzy lubią biwakować, zainteresują się śpiworami, wkładkami, kocami a nawet moskitierami. Do tych, którzy lubią trzymać w podróży modny szyk, sklep kieruje swoją odzieżową ofertę. W Tropikerze kupicie m.in. koszule, czapki, spodnie, sarongi, a nawet pidżamy z egipskiej bawełny!

Pichcących w plenerze zainteresują uzdatniacze wody, naczynia i smakowite liofilizaty. Śpiochy kupią na stronie dobrej jakości szlafroki i poduszki podróżne. Ci zaś, którzy podróżują z najmłodszymi, znajdą w Tropikerze cały dział poświęcony dzieciom – nabyć tutaj mogą zarówno bezpieczne środki na komary, jak i odzież w tropiki.

Jeśli nie jesteście pewni, czy dany produkt będzie dla Was odpowiedni, polecamy Wam zakładkę: Testy Tropikera. Dowiecie się z niej chociażby, jak w terenie sprawują się urządzenia łagodzące ukąszenia lub prześcieradła podróżne.

Nasze plecaki pękają już w szwach, dlatego nie ma mowy o kolejnych zakupach. Jednak Wam polecamy odwiedzić stronę i zapoznać się z bogatym asortymentem sklepu Tropiker.

My ze swojej strony kłaniamy się w pas i dziękujemy za udzielone nam zniżki

dziekujemy

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s