Zegarki – Wood World


Marka Wood World przeniesie Was w świat wyrobów z drewna. Wyrobów nietuzinkowych, bo kieszonkowych – każdy z nich  zmieścicie w dłoni!

Okulary, muchy, broszki i zegarki, to produkty polskiego teamu, którego głównym założeniem było wyprowadzenie drewna z tartaków i zakładów meblarskich. Odwiedzając ich stronę zobaczycie, że cel został osiągnięty!

LRM_EXPORT_20170614_220821

Wood World wsparli naszą wyprawę zegarkami przecudnej urody. Są one wykonane ręcznie, z naturalnego drewna. Jeśli są wśród Was miłośnicy Eco design, to bądźcie pewni, że z chęcią odmierzalibyście czas właśnie na zegarkach tej marki. My cenimy sobie rzemieślników, dlatego tym bardziej cieszymy się, że będziemy mogły reklamować polską ekipę ich produkt, w międzynarodowym środowisku travellersów.

Póki co wszędzie się spóźniamy, ale nie jest to wina zegarków. Po prostu, nie przywykłyśmy odmierzać czasu. Nosząc prezent od Wood World, staramy się nabrać wprawy  zerkaniu na tarczę zegarka. Powoli widzimy poprawę i mamy cichą nadzieję, że do września uda nam się osiągnąć perfekcję i zdążymy na nasz pierwszy samolot.

Naszym zakochanym w drewnie rodakom, dziękujemy za te naprawdę piękne w swojej prostocie zegarki i nie pozostaje nam nic innego, jak polecić Wam ich wyroby – jesteśmy pewne, że wielu z Was, znajdzie coś dla siebie.

dziekujemy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s