Skarpetki – Zooksy


Kolejną marką dbającą o komfort naszych stóp, jak i o ich walor wizualny, jest małżeńska firma Zooksy. Firma powstała w 2014 roku i zajmuje się tworzeniem barwnych skarpetek, głównie czerpiąc pomysły z motywów folkowych (pochodzą przecież z Łowicza), ale i nie tylko. Ich ogromna kolekcja jest pełna różnych tematycznych kolekcji, w której każdy może znaleźć coś specjalnie dla siebie

Polecamy zamawiać w Zooksach sześciopaki, z dwóch względów – skarpetki są cudnej urody, więc ciężko wybrać dla siebie tylko jedną parę. Po drugie, w gratisie dostajesz to piękne pudełko na przeróżne skarby, które jest poniżej. Zachęcamy szczerze – zrób dla siebie coś miłego i kup sobie Zooksy.

LRM_EXPORT_20170604_233427

Na naszą wyprawę przygotowali dla nas po trzy wspaniałe pary, w których przemierzymy już niedługo naszą wielokilometrową trasę i będziemy w nich pięknie wyglądać w najróżniejszych zakątkach świata.

Przesympatycznemu małżeństwu z Zooksów, dziękujemy pięknie za skarpetki o niesamowitym designie, w którym nie znajdzie się ani jeden gram nudy. Kłaniamy się nisko, aż po same kostki.

dziekujemy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s