Wkłady do śpiworów – campingshop


Internetowy sklep turystyczny campingshop.plto coś znacznie więcej niż tylko zwykły sklep ze sprzętem outdoorowym. Jest to miejsce stworzone przez ludzi z pasją, którzy sami są podróżnikami i to właśnie podczas własnych podróży, testują sprzedawane produkty. Dzięki temu doskonale znają każdy artykuł jaki posiadają w swoim asortymencie, dlatego ich rady są cenne i niezwykle trafne. A dodatkowo w ofercie ich sklepu jest wszystko czego potrzeba na każdą wyprawę – tą pieszą, rowerową i samochodową.

Prócz sklepu internetowego, prowadzą również blog, w którym doradzają, testują, sprawdzają i wybierają najlepsze produkty z możliwych, udzielają tym samym bardzo wielu dobrych porad dla podróżujących. A dodatkowo jeszcze, na swoim blogu piszą oczywiście także i o podróżach. A i o nas napisali artykuł, do którego przeczytania bardzo szczerze zachęcamy: Poznajcie dziewczyny z WE ARE HERE EXPEDITION, które niedługo wyruszają w roczną podróż dookoła świata.

Dostałyśmy bardzo duży rabat od sklepu campingshop.pl na dwa wkłady do naszych śpiworów typu mumia (choć faktycznie śpiworów jeszcze nie mamy – ale oczywiście mieć będziemy). Lekki wkład do śpiwora jest rzeczą ważną w czasie długiej podróży, a im dłużej się nad tym zastanawiasz, stwierdzasz, że jest on naprawdę bardzo ważną rzeczą. Po pierwsze, służy Tobie zamiast śpiwora w krajach skrajnie ciepłych, gdzie temperatura w nocy wynosi średnio 26º C. A kiedy będziemy używać śpiwora, wkład do niego będzie nam również potrzebny, dla własnego komfortu – jest lekki i można go łatwo uprać, a do tego szybko schnie – czego nie można powiedzieć o puchowym śpiworze (który pewnie będziemy prać w trasie, ale na całe szczęście nie tak często jak ten wkład do niego). Wyobraź sobie prać śpiwór średnio raz na dwa tygodnie będąc przez ponad rok w trasie…

LRM_EXPORT_20170604_185411

Ekipa campingshop.pl nie tylko dopinguje nas podczas przygotowań do podróży,  ale jeszcze…  Po 11 września, co jakiś czas na ich blogu będą pojawiały się nasze relacje z krajów, w których będziemy mieszkać w czasie podróży. Zacierajcie więc rączki, będą same ładne miejsca!

Przesympatycznej ekipie z campingshop.pl kłaniamy się w pas za udzielenie rabatu i wsparcia. Poniżej nasza dziękczynna grafika 🙂

dziekujemy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s