Plecaki – Go For World


Każda z rzeczy, która będzie zabrana przez nas  w podróż dookoła świata ma swoje przeznaczenie i priorytet – analizując, która z nich jest najważniejsza i powinna zająć zaszczytne pierwsze miejsce, obie doszłyśmy do tego samego wniosku. Plecak. Nasze plecaki muszą być lekkie, poręczne (zmieścić się do samolotu jako bagaż podręczny), a do tego wszystkiego muszą być pakowne, wygodne i wytrzymałe. Przecież to one będą ciążyć (lub też nie) nam na plecach podczas eksplorowania kolejnych krajów na naszej trasie. Uogólniając rolę plecaka – będzie naszym domem, pokojem, składzikiem przez kolejne miesiące w podróży. Przemierzyłyśmy przestworza Internetu, czytałyśmy wiele opinii i tych eksperckich i tych amatorskich. Z ogromu możliwości wybrałyśmy opcję najlepszą dla nas. Wybór padł na plecaki  Deuter Act Lite 35+10 SL, które na każdym szczeblu wpasowują się w nasze wymagania.

LRM_EXPORT_20170508_155052
Nasze plecaki jak na razie mają wakacje i pozostały czas do odlotu spędzają odpoczywając pod drzewem. Nie wiedzą jeszcze co szykujemy dla nich od 11 września. Mamy nadzieję, że nasza podróż będzie im się podobać i że będą nam służyć pomocą przez cały czas jej trwania.

Plecaki Deuter zostały dla nas zakupione przez biuro podróży Go For World. Choć napisać o nich, że są biurem podróży, to tak jakby nie napisać o nich nic. Są czymś więcej. Ludzie Go For World to nie są zwykli pracownicy biura podróży –  to grupa pasjonatów, ludzi głodnych świata, którzy chcą nie tylko poszerzać własne horyzonty, ale i pokazywać piękno świata innym. Podróżowanie według nich to przede wszystkich zgłębianie wiedzy na temat kolejnych odkrywanych krajów. Głównym założeniem Go For World to przekonanie ludzi, że podróż to nie zawsze wakacje – i my w tym się z nimi zgadzamy we wszystkich możliwych procentach. W końcu nasz czas w podróży chcemy spędzić pomagając ludziom i zwierzętom w każdym kraju, w którym będziemy. Przede wszystkim jednak, jedno jest pewne – wrócimy z podróży mądrzejsze.

Prócz zakupu dwóch plecaków zrobili dla nas coś jeszcze… Otóż napisali o nas bardzo ładny artykuł pt. Na ratunek światu. I my z tego miejsca zachęcamy do przeczytania.

Kłaniamy się nisko ekipie Go For World za zakupienie nam dwóch plecaków na naszą podróż. My już zacieramy rączki przed naszym lipcowym mniejszym wyjazdem, na który zabieramy nasze nowe dwie wspaniałości.

dziekujemy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s