Pareo – sklep Pareo


Wymyśliłyśmy sobie, że w naszą podróż wybierzemy się jedynie z bagażem podręcznym. Jesteśmy na tyle  nieogarnięte, że nasz bagaż pewnie (znając nas) w ogóle nie wyjechałby z Polski, na 100% zgubiłybyśmy go gdzieś po drodze, albo po prostu najzwyczajniej w świecie zapomniałybyśmy o nim. Znamy siebie zbyt dobrze, żeby ryzykować. I z racji tego, że nasze plecaki mieszczą się w wymiarach bagażu podręcznego, wszystko co zabierzemy ze sobą powinno być pakowne i wielofunkcyjne (a jeśli o to chodzi, to w wielu sytuacjach można powołać się na własną kreatywność).

LRM_EXPORT_20170508_155308

Pareo! – duża, kwadratowa chusta, zwana oryginalnie Sarongiem. Chusta może posłużyć za koc, szal, ręcznik, suknię, spódnicę, bluzkę, spodnie, torebkę, właściwie może być wszystkim czego sobie tylko dusza zapragnie. Co ciekawe, coraz częściej sięgają po nią mężczyźni. Może nie układają oni sobie z chust plażowych kreacji, jednak chętnie z nimi podróżują , traktując je jako pakowny koc lub ręcznik. Taki przedmiot, to coś dla nas i dzięki sklepowi Pareo, każda z nas otrzymała po dwie barwne chusty, gdyż dwie sztuki, dają jeszcze większe możliwości – wystarczy fantazja, parę zagięć, wiązań i kreacja gotowa. Dla mniej kreatywnych, istnieje wiele wskazówek w Internecie, jak można wiązać pareo. Również nasz sponsor, na swojej stronie, podpowiada, jak tego dokonać – wystarczy kliknąć tutaj.

Jednak, to nie jedyna ciekawostka jaką znajdziecie na jego stronie. Właściciele sklepu, to prawdziwi pasjonaci i podróżnicy. Odwiedzając ich adres, dowiesz się co jada się na Bali, jaka kawa jest tam najdroższa, poznacie kilka podstawowych zwrotów w miejscowym języku i obejrzycie galerię zdjęć – kolorowych wspomnień z podróży.

My swoje parea w chłodne dni nosimy jako szale, czekając na pierwsze promienie słońca w podróży i wypady na plażę. Wam polecamy już teraz zaopatrzyć się w barwne sarongi, które nie raz przydadzą się, podczas zbliżającego się lata.

dziekujemy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s