Apteczka – sendpol24.pl


Sendpol to firma, która prowadzi sprzedaż internetową sprzętu medycznego oraz ratowniczego. Prócz produktów służących do udzielania pierwszej pomocy w swojej ofercie posiadają również takie produkty jak czujniki dymu, czadu czy defibrylatory. Firma ta zajmuje się również dystrybucją sprzętów służących do nauki pierwszej pomocy.  Sendpol organizuje również szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy i Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.

Wiedza z zakresu udzielania pierwszej pomocy jest niezwykle istotna – dlatego też zachęcamy do zgłębiania swojej świadomości na temat ratowania życia i branie udziału w kursach pierwszej pomocy. To niewielki wysiłek dla nas, a można uratować komuś życie, a to już jest coś wielkiego.

LRM_EXPORT_20170508_194703

Mówią, że 9 na 10 wypadków zdarza się w domu – my w naszych domowych pieleszach uzyskujemy 100 % wypadkową skuteczność, zwłaszcza w kuchni, np. takie krojenie czegokolwiek to bardzo niebezpieczne zajęcie. W czasie podróży mamy nadzieję uniknąć (acz z naszym niezgrabnym talentem  to nigdy nic nie wiadomo) obitych kolan, skaleczeń, przetarć – i tu przydaje się dobre zaopatrzenie. Apteczka jest bardzo ważnym elementem w czasie długiej podróży, a zawłaszcza kiedy w tą długą podróż udają się dwie niezdarne panie. Dzięki uprzejmości firmy Sendpol ich sklep internetowy zasponsorował nam apteczkę – pakowną, małą  i świetnie zaopatrzoną, do której dodamy jedynie preparat mugga i leki przeciwmalaryczne.

Firmie Sendpol kłaniamy się nisko i dziękujemy za wsparcie – napisałybyśmy, że z chęcią będziemy z ich podarku korzystać, ale tak naprawdę mamy nadzieję, że będzie nam rzadko potrzebny i nasza podróż obejdzie się bez zadrapań.

dziekujemy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s