Nerki – Trashki


DEFINICJA

TRASHKA CZYT.: /TRASZKA/ – OBIEKT WYSTĘPUJĄCY W PRZESTRZENI PUBLICZNEJ. CZĘSTO GATUNEK TORBUS TORBUS BĄDŹ TORBUS SIATKUS. SPOTYKANY W TOWARZYSTWIE PRZEDSTAWICIELI GATUNKU HOMO SAPIENS SAPIENS. STWORZONY Z MATERIAŁÓW BŁĘDNIE UZNANYCH ZA ODPADY. SZUKA WSPARCIA W WALCE O NISZĘ W MIEJSKIM EKO-SYSTEMIE.

Ten genialny pomysł na przetwarzanie wielkich banerów reklamowych w rzeczy użyteczne ludziom powstał w 2010 roku w Krakowie. Ich wyroby ( torby, futerały, portfele i inne) powstają w drodze upcyclingu. Los nieaktualnych reklam z PCV jest przesądzony – spłoną w piecach spalarni nie dając nawet energii, może znajdą prywatne zastosowanie, niekoniecznie zgodne z wolą instytucji, która się na nich reklamowała, albo zalegną na długi czas w przepastnych magazynach. Trashki, to sztab kreatywnych ludzi, którzy w potencjalnym odpadzie widzą materiał godny ponownego wykorzystania.

Zachwyciłyśmy się produktami tej firmy, gdyż każda z wytworzonych przez nich rzeczy jest unikatowa i  posiada swoją własną historię. A  przede wszystkim, każda uszyta przez nich torba, nerka czy portfel t oo jeden baner mniej na śmietniku, tak się dba o środowisko naturalne! Jak wiadomo losy Ziemi nie są nam obojętne, dowodem tego, będzie nasza praca podczas podróży – między innymi pomagać będziemy organizacjom zajmującym się środowiskiem naturalnym, tym bardziej cieszymy się, że nerki tej marki będziemy mogły prezentować w świecie.

Trashki wysłały nam świetne nerki, to w nich będziemy nosić  dokumenty, hajsy, karteczki, długopisy i jeszcze więcej karteczek – z ważnymi przemyśleniami, adresami i numerami telefonów. To w nich wylądują zbierane z sentymentem, małe kamyki polne, muszelki, gałązki i inne skarby z podróży.

LRM_EXPORT_20170428_130538

To, że wykonane są z winylu sprawi, że naszym zdobyczom i dokumentom nie straszny będzie deszcz, gdyż każda kropla spadająca z nieba, spłynie po nich jak po kaczce, a dodatkowo są ekstremalnie wytrzymałe na różnorakie warunki pogodowe – jednym słowem nie do zdarcia!

Polecamy Wam odwiedzić stronę Trashek, znajdziecie tam pojedyncze egzemplarze toreb i saszetek, które odpowiadają nawet najbardziej wybrednym gustom.

Marce rzecz jasna, jeszcze raz dziękujemy i dopingujemy Trashkom w ich Eko- działaniach.

dziekujemy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s