Crowdfunding – konto na zrzutka.pl


Jeśli wmówimy sobie, że brak pieniędzy nas ogranicza, to tak właśnie się stanie.

Kiedy wspomniałyśmy znajomemu z Białorusi, że nie mamy kasy na bilety lotnicze i ciężko idą nam przygotowania do wyprawy, ten tylko nas wyśmiał. Powiedział: „Jesteście z Polski, większość drzwi stoi przed wami otworem! A co mamy powiedzieć my – ludzie żyjący na Białorusi, którzy wszędzie muszą upraszać się o wizy? Miałem 100 $ w kieszeni i zjechałem świat , pieniądze to nie problem.”

Takie nastawienie jest najzdrowsze.  Pracujemy i odkładamy – ile pieniędzy będzie, tyle będzie – nie ma co się załamywać! Jedyne co możemy jeszcze zrobić, to pomóc szczęściu. Z tej okazji założyłyśmy konto na Zrzutka.pl.

Na portalu my przedstawiamy cele, a ludzie dobrej woli wpłacają mniejsze lub większe sumy, żeby wesprzeć nasze działania. Nic nie dzieje się „na ładne oczy” ! Naszym patronom też się coś od życia należy! Tak pokrótce, co my możemy dla Was zrobić:

10 zł – osoba, która wpłaci na nasz cel, taką kwotę może liczyć na… toast! Zarejestrowany fotograficznie lub filmowo. Ciecz, która zostanie wypita do tej chwili nie jest nam znana. Wszystko jest możliwe – od wódki zaczynając, na zsiadłym mleku kończąc. Każdy toast będzie inny, a zawartość szkła zależeć będzie od naszej weny twórczej w danej chwili.

30 zł – za taką kwotę odwdzięczamy się kartką z naszą vlepką. Liczba vlepek jest limitowana i będą otrzymywać je nasi patroni oraz osoby hostujące, a także będą one razem z nami na zdjęciach z różnych zakątków ziemi, w których się znajdziemy. Każda vlepka jest rejestrowana i publikowana na facebooku. Ta z wysłanej kartki, również zostanie oznaczona nazwiskiem osoby, która wsparła naszą wyprawę na opublikowanym zdjęciu.

50 zł – z naszej strony obiecujemy stworzyć biało- czarno-żółty kolaż, w klimacie ilustracji, którymi przedstawiamy się na naszych kontach. Powstanie on  w oparciu o napisany przez Ciebie scenariusz naszej wyprawy – możesz występować w nim Ty, twoi znajomi, Batman, Miś Uszatek czy Tajemniczy Don Pedro Szpieg z Krainy deszczowców. Grafikę prześlemy osobie, która nas wsparła na maila oraz opublikujemy ją na naszym facebooku oraz twitterze.

70zł  – ta kwota pozwala stać się… w pewnym sensie częścią naszej wyprawy. A mianowicie: w podziękowaniu za tak piękny gest, obiecujemy zrobić sobie zdjęcie w miejscu magicznym i niezapomnianym, dzierżąc w dłoniach tabliczkę z imieniem i nazwiskiem osoby wspierającej naszą wyprawę. Zdjęcie prześlemy naszemu patronowi na maila oraz umieścimy na naszym facebooku, twitterze oraz instagramie.

100 zł – pamiętając o osobie, która wsparła nas w podróży, w pocie i znoju przemierzać będziemy świat, dzierżąc w dłoni prezent właśnie dla niej – oryginalną pamiątkę z podróży. Zostanie ona przesłana wraz z limitowaną vlepką, pod wskazany adres, po naszym powrocie do kraju.

150 zł – po powrocie obiecujemy napić się herbatki z osobą, która tą kwotą wsparła naszą wyprawę. W tym celu po powrocie, przyjedziemy do każdego z polskich miast, by spotkać się naszymi patronami. Obiecujemy też zasypać ich  wspomnieniami i małymi pamiątkami z podróży.

Jeżeli nie możecie wesprzeć nas finansowo- rzecz jasna, że to rozumiemy. Prosimy Was jednak, żebyście zachęcali swoich znajomych do wzięcia udziału w naszym wydarzeniu.

Może jest wśród nich ktoś, kto z chęcią zabawi się naszymi losami i dla kogo będziemy mogły stworzyć niepowtarzalny biało – czarno – żółty kolaż ? Albo ktoś, kto chciałby zdjęcie z Wietnamu albo pamiątkę z Argentyny? Kto wie?

3majcie za nas kciuki

Aśka

patronite

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s