Trekkingi Lowa – Alpin Sport


Razem z nami w podróż dookoła świata jadą i całkiem nowe buty podarowane nam przez sklep turystyczny Alpin Sport  z Zakopanego.

Dzięki Alpin Sport przedreptamy naszą podróż nie martwiąc się o wygodę i komfort naszych stóp. Mamy nadzieję, że buty LOWA ATC – Renegade GTX Mid WS będziemy prezentować na swoich stopach niezwykle gonie, bo jak na razie buty i bez pomocy naszych zgrabnych nóg prezentują się niesamowicie.

IMG_0045

Nasza trasa dookoła świata do najłatwiejszych nie należy, będziemy w Europie, Azji, Azji Południowej, Azji Południowo-Wschodniej, Australii, Nowej Zelandii, Ameryce Południowej i w USA –  wybrałyśmy dwa stany Kalifornię i Alaskę, bo chcemy naszą podróż zakończyć z przytupem w okolicach parku narodowego Denali. Do tego potrzebowałyśmy idealnych butów na każdy kontynent, kraj, każdą szerokość geograficzną i amplitudę pogodową. Wybór padł na markę Lowa.   

Dziękujemy za niesamowicie radosną paczkę i ogromne serce ludzi pracujących dla Alpin Sport. Przy okazji możemy obiecać, że w najbliższym czasie poddamy nowe obuwie najróżniejszym testom wytrzymałościowym.

Kłaniamy się w pas i dziękujemy rysunkiem przepięknej urody 🙂

dziekujemy

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s