Stroje kąpielowe – Gwinner


O nasz nadmorski/nadoceaniczny, plażowy wizerunek zadbała firma Gwinner Dzięki nim będziemy godnie się prezentować na wszystkie naszych zdjęcia z wielu dzikich plaż i oceanów. Dzięki Gwinner mamy w czym pluskać się w morzach, oceanach, jeziorach oraz zażywać kąpieli słonecznych. Tak wrócimy opalone!

Dzięki niezniszczalnym materiałom  z jakich wykonane są stroje tej marki, możemy całe dnie przesiadywać na plaży i grzać się w promieniach słońca (mamy nadzieję, że unikniemy oparzeń słonecznych – mimo wszystko an słonce bardzo będziemy uważać). Oprócz leżenia na słońcu, będziemy też korzystać z każdej możliwości pływania w przeróżnych  typach wód – skoro Aśka już umie pływać, to dlaczego miałaby tego nie wykorzystywać przy każdej nadarzającej się okazji.

lrm_export_20170219_163349

Dodatkowym i bardzo ważnym atutem strojów firmy Gwinner jest to, że prezentują się naprawdę świetnie na ciele – na nasze zdjęcia będzie trzeba jeszcze trochę poczekać. Jak na razie za oknem deszcz, śnieg i mróz, ale już zaraz – przy pierwszej lepszej okazji pogodowej, będą zdjęcia plaż i nas.

Dziękujemy marce Gwinner za wsparcie i życzymy pomyślnych wiatrów!

dziekujemy

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s